O NAS...

DRUKARNIA OFFSETOWA "WOWO"

istnieje na rynku poligraficznym od ponad 20 lat i zlokalizowana jest w centrum Łodzi. Drukarnia powstała w 1994 roku i jej najważniejszym zasobem jest wysokowykwalifikowana załoga, gwarantująca wysoki poziom wykonywanych zleceń. Zatrudniamy u siebie wyjątkowych ludzi, którzy praktyczne umiejętności dzielą z pasją zawodową.

Przez wszystkie lata naszej działalności zdobywamy nieustanie nowe doświadczenia, które pozwalają nam na ciągłe wzbogacanie oferty. W ostatnich latach działalność firmy została ukierunkowana na produkcję wysokouszlachetnionych i wysokoprzetworzonych opakowań z tektur litych i kaszerowanych. Naszą domeną, poza możliwościami tradycyjnych technik drukarskich, są praktyczne możliwości lakierowania UV na wszelkich podłożach. Ostatnie inwestycje poszerzają nasze możliwości o zadruk na podłożach niewsiąkliwych jak kartony powleczone folią metalizowaną i transparentną oraz inne tworzywa sztuczne.

Obecna oferta obejmuje kompleksowy zakres usług poligraficznych, od projektu, aż po dystrybucję wyprodukowanych wyrobów.

drukarnia wowo
drukarnia wowo

drukarnia wowo