DZIAŁ DTP/CTP

Zatrudnieni w przygotowalni profesjonaliści oraz doskonale wyposażone studio graficzne gwarantują fachowe i kreatywne doradztwo z zakresu projektowania opakowań i tworzenia ich konstrukcji.

Nasze studio DTP/CTP oparte jest na opogramowaniu firmy Adobe i dedykowanym systemie Heidelberg Prinect Integration Manager wspierającym m.in. produkcję opakowaniową.

Wyposażenie obejmuje m.in.:
  • naświetlarkę Heidelberg Suprasetter 106,
  • proof EPSON StylusPro 4900,
  • przyrządy pomiarowe eXact i ICPlate firmy X-Rite,
  • oprogramowanie Print Verifier firmy Alwan,
  • ploter tnąco-bigujący Kongsberg XE10.
drukarnia wowo
drukarnia wowo

drukarnia wowo

Heidelberg Suprasetter 106

To wielkoformatowy system naświetlania form drukowych, w pełni automatyczny z wielokasetowym podajnikiem płyt, oferujący stabilność i wysoką jakość obrazowania. Oprogramowanie Heidelberg Prinect Integration Manager z modułami Packaging Pro, Package Designer i Signa Station daje pełną kontrolę nad procesem tworzenia konstrukcji opakowania, przygotowaniem projektu, zarządzaniem barwą, zaawansowanym trappingiem, wsparciem standardów JDF i CIP4.

EPSON StylusPro 4900

Odbitki proof wykonywane są na urządzeniu Epson 4900 z wbudowanym spektrofotometrem X-Rite i1. Każda odbitka jest weryfikowana spektofotometrycznie na zgodność z normą ISO 12647-7 a co za tym idzie jest proofem kontraktowym, w pełni zgodnym z normami ISO.

Spektrofotometr X-Rite Exact

To nowoczesne, profesjonalne urządzenie do pomiaru barwy i gęstości optycznej z uwzględnieniem stosowanych fotowybielaczy optycznych. Łączy on w sobie cechy spektrofotometru i densytometru, dających pełną informację o uzyskanej barwie, gęstości, ilości fotowybielaczy optycznych.